Kdy se na nás můžete obrátit?

o-WOMAN-THINKING-facebook (1)KDYŽ SE VÁM NEDAŘÍ A HLEDÁTE ŘEŠENÍ JAK DÁL…můžete se na nás obrátit v situaci, kterou osobně prožíváte jako tíživou a nepříjemnou, a kterou se Vám nedaří přechodně řešit vlastními silami. Nabízíme Vám bezplatné odborné sociální poradenství v oblasti rodinných a partnerských vztahů. Setkáváte se u nás s psychologem nebo sociálním pracovníkem a společně věnujete pozornost Vašemu trápení a hledáte cesty jako ho zmírnit. Více o službě zde.

 

hands-ring-hd-wallpaper (1)KDYŽ JSTE SE STALI NÁHRADNÍMI RODIČI…doprovázíme pěstounské i osvojitelské rodiny na jejich cestě s přijatými dětmi. Pomáháme zvládnout náročné situace, které role náhradního rodiče přináší. Pěstounské rodiny dlouhodobě doprovázíme na základě uzavření Dohody o výkonu pěstounské péče. Osvojitelským rodinám jsme připraveni pomoci formou bezplatného odborného sociálního poradenství. Více o našich službách zde.

 

shutterstock_138379763 (1)KDYŽ SE CÍTÍTE V BEZVÝCHODNÉ SITUACI A CHCETE ZŮSTAT V NAPROSTÉ ANONYMITĚ…jsme zde pro Vás 24 hodin denně prostřednictvím Linky důvěry Karviná. Obrátit se na nás můžete, když se ocitnete v obtížné situaci, máte pocit bezradnosti, nebo se cítíte sami, opuštění a nejistí. Na linku důvěry se také můžete obrátit, když je v obtížné situaci někdo z Vašich blízkých. Prostě když najednou nevíte jak dál. Více o službě zde.

 

NAŠE ZÁSADY PŘI POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB


Nestrannost…respektujeme jedinečnou osobnost klienta
Důstojnost…nehodnotíme klienta a respektujeme jeho osobní volbu
Diskrétnost…setkáváme se v důvěrné a bezpečné atmosféře, zachováváme mlčenlivost
Bezplatnost…nepřijímáme úhradu ani dary za poskytované služby.

Všechny služby poskytujeme v souladu se standardy kvality sociálních služeb vycházejících ze zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách.

 
 • Přejete si být informování o všech našich novinkách a akcích?

  • Korespondenční a fakturační údaje
   Centrum psychologické pomoci, příspěvková organizace
   Na Bělidle 815, 733 01 Karviná
   IČO 00 847 267
   Datová schránka: 7ddkg2r