X. ročník konference v rámci projektu Dejme dětem rodinu: „Nikdy není pozdě … na lásku, na štěstí, na vztahy“

Vážení přátelé,

přijměte naše pozvání na jubilejní X. ročník konference v rámci projektu Dejme dětem rodinu, jehož mottem je „Nikdy není pozdě … na lásku, na štěstí, na vztahy“

Pozvánku na konferenci, kde je odkaz na závaznou přihlášku, naleznete zde, podrobný program spolu s časovým harmonogramem je pak zde. Osvědčení o absolvování obdržíte přímo na konferenci, časová dotace vzdělávání je 6 hodin.

Konference je již tradičním setkáním sociálních pracovníků a blízkých profesí, pracovníků státní správy a samosprávy, představitelů akademické obce i náhradních rodičů, zkrátka všech, kterým není lhostejný osud ohrožených dětí.

Co můžete očekávat?
Řadu zajímavých sdělení a diskusí na téma, co je potřeba udělat pro to, abychom my odborníci, a do jejich řad počítáme i náhradní rodiče, podpořili děti vyrůstající v obtížných životních situacích a pomohli jim to jejich „štěstí“ najít.

Pokud pozvání přijmete, poznamenejte si prosím do svých diářů:

datum konání konference: 24. listopad 2022
čas: od 8,30 do 16,00 hodin
místo: Obchod ní akademie a Vyšší odborná škola sociální, Zelená 2824/40A , Moravská Ostrava

Kapacita je omezená. Přihlašování je možné do 4. 11. 2022. Účastnický poplatek činí 800,- Kč a informace o platbě a účetních dokladech naleznete v přihlašovacím formuláři. Studenti denního studia mají vstup zdarma, při prezenci se prokážou potvrzením o studiu. Na konferenci bude k dispozici drobné občerstvení a lehký oběd formou bagety.

Konferenci jsme dva roky odkládali a moc se na vás těšíme.

V případě dotazů k organizaci konference se na nás neváhejte obrátit:

Mgr. Lenka Krahulcová, krahulcova@cepp.cz, 777 499 651
Mgr. Ivana Gocalová, gocalova@cepp.cz, 773 785 251