Výběrové řízení na volnou pracovní pozici ekonoma, vedoucího ekonomického oddělení

Centrum psychologické pomoci, p. o. vypisuje výběrové řízení na volnou pracovní pozici ekonom – vedoucí ekonomického oddělení Centra psychologické pomoci, p .o.

Místo výkonu práce: Centrum psychologické pomoci, p. o., Na Bělidle 815, Karviná-Fryštát

Pracovní doba: 40 hodin týdně, pružná pracovní doba

Náplň práce: Sestavování rozpočtu organizace, metodické usměrňování hospodaření s majetkem organizace, zajišťování fungování vnitřního kontrolního systému, žádosti o dotace, přehled hospodaření pro zřizovatele, statistiky, daně z příjmu p. o., vedení práce celého kolektivu ekon. oddělení, kde je předpokladem mj. určitá znalost personálně-mzdové problematiky.

Požadujeme: Vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu ekonomického zaměření příp. jiného oboru, avšak současně se znalostí účetnictví, PaM, alespoň 3 roky praxe ve funkci ekonoma a ve vedení týmu zaměstnanců.

Dále požadujeme: Trestní bezúhonnost, odpovědnost, komunikační dovednosti a předpoklady pro týmovou práci, osobnostní zralost, samostatnost, ochotu vzdělávat se, práce s PC.

Nabízíme: Platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 příl.č.1 platová tř.12, přesná výše platu dle započitatelné praxe v rozpětí od 26.560,- do 36.470,- Kč. Práci v příjemném kolektivu, pružnou pracovní dobu, sick day, příspěvek na stravování. Po zapracování osobní příplatek a mimořádné odměny.

Nabízená pracovní pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo OZP.

Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte do 31. 3. 2021 na e-mail: miksankova@cepp.cz   

S případnými dotazy se obracejte na tel. číslo: 777 499 643