Výběrové řízení na pracovní pozici VEDOUCÍ Rodinné a manželské poradny v Karviné

Centrum psychologické pomoci, p. o vypisuje výběrové řízení na volnou pracovní pozici VEDOUCÍ Rodinné a manželské poradny v Karviné.

Místo výkonu práce: Rodinná a manželská poradna, Karola Śliwky 620/7, Karviná – Fryštát
Nástup: od 1. 2. 2023 nebo dle dohody do 31.1.2024 s možností prodloužení.
Náplň práce: pracovní činnost obsahuje vedení týmu psychologů a sociálních pracovníků, organizační činnosti na pracovišti, odpovědnost za dodržování pracovně právních vztahů a zásad stanovených zákoníkem práce a vnitřními předpisy organizace. Výkon další odborné činnosti bude souviset s oborem dosaženého vzdělání.

Požadujeme: VŠ vzdělání v magisterském studijním programu obor psychologie, ukončený nebo alespoň probíhající psychoterapeutický výcvik je výhodou nebo VŠ vzdělání v magisterském studijním programu v oboru zaměřeném na sociální práci dle § 110 odst.4, písm. b) zákona č. 108/2006 Sb. zákon o sociálních službách. Praxe v odborné činnosti a zkušenosti vedení týmu je výhodou.
Dále požadujeme: trestní bezúhonnost, osobnostní zralost, odpovědnost, komunikační dovednosti, samostatnost, flexibilitu, předpoklady pro týmovou práci, ochotu vzdělávat se, znalost práce s PC, řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme: Práci na plný pracovní úvazek (40 hodin týdně) v příjemném kolektivu, pružnou pracovní dobu, Sick days, příspěvek na stravování. Případně po splnění podmínek osobní příplatek a mimořádné odměny.
Plat: Platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., Vnitřního platového předpisu, platová třída 12., přesná výše platu dle započitatelné praxe (29 220,- až 40 120,- Kč).

Nabízená pracovní pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo invalidní pro 1. a 2. stupeň.

Motivační dopis, strukturovaný životopis a kopii ukončeného vzdělání v požadovaném oboru zasílejte do 30.12.2022 na e-mail: miksankova@cepp.cz. S případnými dotazy se obracejte na uvedený e-mail nebo na tel. číslo: 777 499 643.