Výběrové řízení na pracovní pozici sociálního pracovníka pro Rodinnou a manželskou poradnu v Bruntále

Centrum psychologické pomoci, p. o vypisuje výběrové řízení na volnou pracovní pozici SOCIÁLNÍHO PRACOVNÍKA pro pobočku v Bruntále.

Místo výkonu práce: Rodinná a manželská poradna, Jesenická 1757/5, Bruntál.
Nástup: od 1. 1. 2022, na dobu určitou do 31. 12. 2022 s možností prodloužení.
Náplň práce: pracovní činnost obsahuje mj. sociálně-právní a odborné sociální poradenství, doprovázení pěstounských rodin. 

Požadujeme: minimálně Vyšší odborné vzdělání zaměřené na sociální práci.
Dále požadujeme: trestní bezúhonnost, osobnostní zralost, odpovědnost, komunikační dovednosti, samostatnost, flexibilitu, předpoklady pro týmovou práci, ochotu vzdělávat se, aktivní řidič – řidičský průkaz sk. B, znalost práce s PC.

Nabízíme: Práci na plný pracovní úvazek 40 hodin týdně v příjemném kolektivu, pružnou pracovní dobu, sick days, příspěvek na stravování. Po zapracování osobní příplatek a mimořádné odměny.

Plat: Platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 2 a Vnitřního platového předpisu, platová třída 10, přesná výše platu dle započitatelné praxe (26 730,- až 39 410.- Kč).
Nabízená pracovní pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo OZP.

Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte do 26. 11. 2021 na e-mail: miksankova@cepp.cz. S případnými dotazy se obracejte na na e-mail: miksankova@cepp.cz. nebo tel. číslo: 777 499 643.