Výběrové řízení na pracovní pozici REFERENT MAJETKOVÉ SPRÁVY

Centrum psychologické pomoci, p. o vypisuje výběrové řízení na volnou pracovní pozici REFERENT MAJETKOVÉ SPRÁVY.

Místo výkonu práce: Na Bělidle 815/12, 733 01 Karviná-Fryštát.

Nástup: ihned, nejpozději v průběhu měsíce srpna, zástup po dobu mateřské a rodičovské dovolené.

Náplň práce: Zadávání veřejných zakázek malého rozsahu, administrace revizí objektů a zařízení, větších oprav a rekonstrukcí nemovitostí. Zajišťování majetkové agendy včetně inventarizací, správa enviromentálního hospodářství, organizace periodických školení řidičů referentů, vedení agendy BOZP a PO v součinnosti s technikem.

Požadujeme: Minimálně vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nejlépe ekonomického zaměření, příp. podobného oboru. Praxe vítána.

Dále požadujeme: trestní bezúhonnost, odpovědnost, komunikační dovednosti a předpoklady pro týmovou práci, řidičský průkaz sk. B, samostatnost, ochotu vzdělávat se, práce s PC.

Nabízíme: Platové zařazení dle nař. vlády č. 341/2017 příl. č.1, platová tř.10, přesná výše platu dle případné započitatelné praxe (23 390,- až 34 370,- Kč). Práci v příjemném kolektivu, pružnou pracovní dobu, Sick day, příspěvek na stravování. Nabízená práce je zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou. Po zapracování osobní příplatek a mimořádné odměny. Nabízená pracovní pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo OZP s max. 2. stupněm invalidity.

Motivační dopis, strukturovaný životopis a výpis z rejstříku trestu zasílejte do 31. 7. 2023 na e-mailovou adresu: miksankova@cepp.cz. S případnými dotazy se obracejte na tel: 777 499 643.