Výběrové řízení na pracovní pozici REFERENT MAJETKOVÉ SPRÁVY

Centrum psychologické pomoci, p. o vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici REFERENT MAJETKOVÉ SPRÁVY s místem výkonu práce v Karviné, Na Bělidle 815/12.
 
Nástup: od 1. 5. 2024, na dobu určitou do 31. 12. 2026. Pracovní poměr je zástup za mateřskou dovolenou, možnost práce na plný i zkrácený pracovní úvazek.
 
Náplň práce: Zadávání veřejných zakázek malého rozsahu, administrace revizí objektů a zařízení, větších oprav a rekonstrukcí nemovitostí. Zajišťování majetkové agendy včetně inventarizací, správa enviromentálního hospodářství, organizace periodických školení řidičů referentů, vedení agendy BOZP a PO v součinnosti s odborným technikem.
Plat: Platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 příl. č.1, platová tř.10, přesná výše platu dle započitatelné praxe (hrubá měsíční mzdy 23.390 – 34.370 Kč).
Nabízená pozice je vhodná také pro absolventy a pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo s invalidním důchodem 1. či 2. stupně.
Požadujeme: Minimálně úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučení), nejlépe ekonomického zaměření, příp. podobného oboru. Praxe vítána.
Dále požadujeme: trestní bezúhonnost, osobnostní zralost, odpovědnost, komunikační dovednosti, flexibilitu, předpoklady pro týmovou práci, řidičský průkaz sk. B, samostatnost, ochotu vzdělávat se, znalost práce s PC.
Nabízíme: Práci na plný (40 hodin týdně) pracovní úvazek v jednosměnném provozu s pružnou pracovní dobou, možnost čerpání zdravotního volna, příspěvek na penzijní připojištění a na stravování. Po splnění podmínek osobní příplatek, mimořádné odměny.
Motivační dopis, strukturovaný životopis a výpis z rejstříku trestů zasílejte do 14. 4. 2024 na e-mailovou adresu: miksankova@cepp.cz. S případnými dotazy se obracejte na tel: 777 499 643.