Výběrové řízení na pracovní pozici PSYCHOLOGA pro Rodinnou a manželskou poradnu ve Frýdku-Místku

Centrum psychologické pomoci, p. o vypisuje výběrové řízení na volnou pracovní pozici PSYCHOLOGA pro pobočku ve Frýdku-Místku.

Místo výkonu práce: Rodinná a manželská poradna FM, F. Čejky 427, Frýdek-Místek.
Nástup: od 1. 4. 2023 nebo dle dohody do 31. 3. 2024 s možností prodloužení.
Náplň práce: pracovní činnost obsahuje mj. přípravu a psychologické posuzování žadatelů o náhradní rodinnou péči, odborné sociální poradenství, psychologické poradenství pro náhradní rodiny.

Požadujeme: VŠ vzdělání získané řádným ukončení studia jednooborové psychologie, ukončený nebo alespoň probíhající psychoterapeutický výcvik je výhodou. Praxe v oboru je výhodou.
Dále požadujeme: trestní bezúhonnost, osobnostní zralost, odpovědnost, komunikační dovednosti, samostatnost, flexibilitu, předpoklady pro týmovou práci, ochotu vzdělávat se, znalost práce s PC, řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme: Práci na plný pracovní úvazek (40 hodin týdně) v příjemném kolektivu, pružnou pracovní dobu, Sick days, příspěvek na stravování. Případně po splnění podmínek osobní příplatek a mimořádné odměny.
Plat: Platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., Vnitřního platového předpisu, platová třída 12., platový stupeň dle započitatelné praxe (34 180,- až 46 740,- Kč).

Nabízená pracovní pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo invalidní pro 1. a 2. stupeň.

Motivační dopis, strukturovaný životopis a kopii ukončeného vzdělání v požadovaném oboru zasílejte do 13. 3. 2023 na e-mail: miksankova@cepp.cz. S případnými dotazy se obracejte na uvedený e-mail nebo na tel. číslo: 777 499 643.