Výběrové řízení na pracovní pozici PSYCHOLOGA pro Rodinnou a manželskou poradnu v Bruntále

Centrum psychologické pomoci, p. o vypisuje výběrové řízení na volnou pracovní pozici PSYCHOLOGA pro pobočku v Bruntále.

Místo výkonu práce: Rodinná a manželská poradna, Jesenická 1757/5, Bruntál.
Nástup: od 1. 11. 2022 do 31.10.2023 s možností prodloužení.
Náplň práce: pracovní činnost obsahuje mj. psychologické posuzování žadatelů o adopci a pěstounskou péči, odborné sociální poradenství, psychologické poradenství pro náhradní rodiny, vedení přípravných kurzů  i dalších vzdělávacích aktivit pro žadatele o náhradní rodinnou péči a náhradní rodiče.

Požadujeme: VŠ vzdělání v magisterském studiu obor psychologie, ukončený nebo alespoň probíhající psychoterapeutický výcvik je výhodou. Odborná praxe vítána. Pozice je vhodná i pro absolventy.
Dále požadujeme: trestní bezúhonnost, osobnostní zralost, odpovědnost, komunikační dovednosti, samostatnost, flexibilitu, předpoklady pro týmovou práci, ochotu vzdělávat se, znalost práce s PC.

Nabízíme: Práci na plný pracovní úvazek (40 hodin týdně) v příjemném kolektivu, pružnou pracovní dobu, Sick days, příspěvek na stravování. Po zapracování osobní příplatek a mimořádné odměny.
Plat: Platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příl. č. 1 a Vnitřního platového předpisu, platová třída 12., přesná výše platu dle započitatelné praxe.  (od 27250,- do 40 120,- Kč).

Nabízená pracovní pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo invalidní pro 1. a 2. stupeň.

Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte do 20.10.2022 na e-mail: miksankova@cepp.cz. S případnými dotazy se obracejte na uvedený e-mail nebo na tel. číslo: 777 499 643.