Výběrové řízení na pracovní pozici PSYCHOLOGA pro Poradnu pro NRP v Ostravě

Centrum psychologické pomoci, p. o vypisuje výběrové řízení na volnou pracovní pozici PSYCHOLOGA pro pobočku v Ostravě.

Místo výkonu práce: Poradna pro náhradní rodinnou péči, Hornická 2806, Ostrava.
Nástup: od 1. 9. 2020 nebo dle dohody.
Náplň práce: pracovní činnost obsahuje mj. psychologické posuzování žadatelů o adopci a pěstounskou péči, odborné sociální poradenství, psychologické poradenství pro náhradní rodiny, vedení přípravných kurzů a vzdělávacích aktivit pro žadatele o náhradní rodinnou péči a náhradní rodiče.

Požadujeme: VŠ obor psychologie, ukončený nebo alespoň probíhající psychoterapeutický výcvik je výhodou. Pozice je vhodná i pro absolventy. Možnost zaměstnání na zkrácený pracovní úvazek, minimálně 24 hodin týdně.
Dále požadujeme: Trestní bezúhonnost, osobnostní zralost, odpovědnost, komunikační dovednosti, samostatnost, flexibilitu, předpoklady pro týmovou práci, ochotu vzdělávat se, znalost práce s PC.

Nabízíme: Práci na plný pracovní úvazek v příjemném kolektivu, pružnou pracovní dobu, sick days, příspěvek na stravování. Po zapracování osobní příplatek a mimořádné odměny.
Plat: Platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příl. č. 1, platová třída 12., přesná výše platu dle započitatelné praxe od 24 770,- do 36 470,- Kč.

Nabízená pracovní pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo OZP.
Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte do 8. 6. 2020 na e-mail: tomeczkova@cepp.cz. S případnými dotazy se obracejte na tel. číslo: 777 499 643.