Výběrové řízení na pracovní pozici KOORDINÁTOR/SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK pro Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc Kopretina v Opavě

Centrum psychologické pomoci, p. o., vypisuje výběrové řízení na volnou pracovní pozici KOORDINÁTORA/SOCIÁLNÍHO PRACOVNÍKA pro Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc Kopretina v Opavě.

Místo výkonu práce: Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc Kopretina, Olomoucká 2520, Opava.
Nástup: od 15.09.2022, zástup za mateřskou dovolenou.
Náplň práce: pracovní činnost obsahuje mj. komplexní koordinaci přímé obslužné péče, administrativní práce a další činnosti spojené s pobytem dítěte.

Požadujeme: VŠ, VoŠ, vzdělání v oboru sociální práce podle § 110 odst. 4 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů.
Dále požadujeme: trestní bezúhonnost, osobnostní zralost, odpovědnost, komunikační dovednosti, samostatnost, flexibilitu, předpoklady pro týmovou práci, ochotu vzdělávat se, znalost práce s PC, řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme: Práci na plný pracovní úvazek (40 hodin týdně) v příjemném kolektivu, pružnou pracovní dobu, Sick days, příspěvek na stravování. Po zapracování osobní příplatek a mimořádné odměny.
Plat: Platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příl. č. 2 a Vnitřního platového předpisu, platová třída 10, přesná výše platu dle započitatelné praxe.

Nabízená pracovní pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné.

Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte do 26.08.2022 na e-mail: miksankova@cepp.cz. S případnými dotazy se obracejte na uvedený e-mail nebo na tel. číslo: 777 499 643.