Konference Dejme dětem rodinu 2022

 

 

Centrum psychologické pomoci pořádá v návaznosti na podporu náhradní rodinné péče jubilejní 10. ročník konference Dejme dětem rodinu.

Pro letošní ročník jsme zvolili název „Nikdy není pozdě … na lásku, na štěstí, na vztahy“. Volbu tématu velkou měrou ovlivnila kniha Bena Furmana „Nikdy není pozdě na šťastné dětství“ a jeho motto „Děti nemají problémy, ale jen dovednosti, které se zatím nenaučily.“

Konference proběhne dne 24. 11. 2022 v prostorách Obchodní akademie a Vyšší odborné školy sociální v Ostravě – Mariánských Horách, Zelená 40A/2824. Prosíme rezervujte si v diářích tento termín.

Cílem konference bude se zamyslet a diskutovat na téma, co je potřeba udělat pro to, abychom my odborníci, a do jejich řad počítáme i náhradní rodiče, podpořili děti vyrůstající v obtížných životních situacích a pomohli jim, to jejich „štěstí“ najít. O projektu Dejme dětem rodinu a předchozích ročnících konference lze nalézt informace zde: https://www.cepp.cz/pestounska-pece/dejme-detem-rodinu.

Podrobnější specifikaci programu konference, on-line přihlašovací formulář a další organizační informace zveřejníme v měsíci září. Na konferenci jsou srdečně zváni zástupci z řad odborníků i laické veřejnosti.

Těšíme se na setkání.

Tým CPP