DNY RODIN 2022

DNY RODIN 2022 jsou úspěšně za námi.

Během tří zářijových neděl jste měli možnost navštívit zajímavá místa Moravskoslezského kraje, kde Centrum psychologické pomoci, p. o. a Moravskoslezský kraj, pod záštitou náměstka hejtmana Moravskoslezského kraje pro sociální oblast pana Jiřího Navrátila, realizovalo DNY RODIN 2022 zaměřené na propagaci náhradní rodinné péče.

Dne 4. 9. proběhl Den rodin v Archeoparku Chotěbuz – video z akce zde: Chotěbuz, dne 11. 9. na Hradě Sovinec – video z akce zde: Sovinec a posledním místem, kde Dny rodin 2022 proběhly (dne 18. 9. 2022), bylo Muzeum nákladních automobilů Tatra v Kopřivnici (nová expozice)video z akce zde: Tatra.

Souhrnné video DNY RODIN 2022.

Fotografie Chotěbuz:

Fotografie Sovinec:

 Fotografie Kopřivnice:

Na všech zmíněných místech byl připraven bohatý zábavný a edukační program zaměřený na podporu propagace náhradní rodinné péče zajištěný ve spolupráci s organizacemi působícími v této oblasti. Byl zde rovněž stánek se zaměřením na kampaň „Dejme dětem rodinu“, kde Vám fundovaní pracovníci poskytly vyčerpávající informace k náhradní rodinné péči a odpovídali na Vaše dotazy.

Děkujeme všem, kteří se akce zúčastnili i všem milým návštěvníkům, kteří na Dny rodin 2022 zavítali a těšíme se na další ročník v roce 2023.

Tým CPP