BLÍŽÍ SE TERMÍN PRO UKONČENÍ REGISTRACE na XI. ročník konference v rámci projektu Dejme dětem rodinu

Vážení přátelé,

blíží se termín pro možnost registrace na 11. ročník konference v rámci projektu Dejme dětem rodinu, jehož mottem je „Rodina biologická, pěstounská, osvojitelská? Hlavně milující, respektující a přijímající odlišnosti“ 

Termín pro registraci je do 24. 11. 2023.

Pozvánku na konferenci, kde je odkaz na závaznou přihlášku, naleznete ZDE, podrobný program spolu s časovým harmonogramem je pak ZDE. Osvědčení o absolvování obdržíte přímo na konferenci, časová dotace vzdělávání je 6 hodin.

Konference je již tradičním setkáním sociálních pracovníků a blízkých profesí, pracovníků státní správy a samosprávy, představitelů akademické obce i náhradních rodičů, zkrátka všech, kterým není lhostejný osud ohrožených dětí.

Co můžete očekávat?
Záměrem letošní konference je, stejně jako v minulých letech, přinášet nové pohledy na oblast náhradní rodinné péče, otevírat nová témata (někdy i trošku kontroverzní), podpořit odbornou i laickou veřejnost, aby o tématu přemýšlela „v jiných kontextech“. Letos tedy nejen o nezbytné toleranci a respektu, ale zejména o důležitosti přijetí odlišností dětí náhradními rodiči i náhradních rodičů systémem zprostředkujícím NRP.

Pokud pozvání přijmete, poznamenejte si prosím do svých diářů:

datum konání konference: 30. listopad 2023
čas: od 9,00 do 15,00 hodin
místo: Obchod ní akademie a Vyšší odborná škola sociální, Zelená 2824/40A , Moravská Ostrava

Kapacita je omezená. Přihlašování je možné do 3. 11. 2023. Účastnický poplatek činí 800,- Kč a informace o platbě a účetních dokladech naleznete v přihlašovacím formuláři. Studenti denního studia mají vstup zdarma, při prezenci se prokážou potvrzením o studiu. Na konferenci bude k dispozici drobné občerstvení.

V případě dotazů k organizaci konference se na nás neváhejte obrátit:

Mgr. Lenka Krahulcová, krahulcova@cepp.cz, 777 499 651
Mgr. Ivana Gocalová, gocalova@cepp.cz, 773 785 251