Výběrové řízení na pracovní pozici KOORDINÁTOR/PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH pro Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc Pampeliška v Janovicích u Rýmařova

Centrum psychologické pomoci, p. o., vypisuje výběrové řízení na volnou pracovní pozici KOORDINÁTORA/PRACOVNÍKA V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH pro Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc Pampeliška v Janovicích u Rýmařova

Místo výkonu práce: Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc Pampeliška, Rýmařovská 34/1, Janovice u Rýmařova
Nástup: od 15.09.2022 do 30.09.2023 s možností prodloužení
Náplň práce: pracovní činnost obsahuje mj. komplexní koordinaci přímé obslužné péče, administrativní práce a další činnosti spojené s pobytem dítěte v zařízení.

Požadujeme: Vzdělání v oblasti sociální práce podle § 49a odst. 2 písm. d) zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, ve znění pozdějších předpisů, minimálně však středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou s možností absolvování vzdělávacího kurzu pro sociální pracovníky pro odměňování v plat. tř. 9, nebo VŠ, VoŠ, vzdělání v oboru sociální práce podle § 110 odst. 4 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, pro odměňování v platové třídě 10.
Dále požadujeme: trestní bezúhonnost, osobnostní zralost, odpovědnost, komunikační dovednosti, samostatnost, flexibilitu, předpoklady pro týmovou práci, ochotu vzdělávat se, znalost práce s PC, řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme: Práci na plný pracovní úvazek (40 hodin týdně) v příjemném kolektivu, pružnou pracovní dobu, Sick days, příspěvek na stravování. Po zapracování osobní příplatek a mimořádné odměny.
Plat: Platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příl. č. 2 a Vnitřního platového předpisu, platová třída 9 nebo 10 (dle dosaženého vzdělání), přesná výše platu dle započitatelné praxe.

Nabízená pracovní pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné.

Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte do 26.08.2022 na e-mail: miksankova@cepp.cz. S případnými dotazy se obracejte na uvedený e-mail nebo na tel. číslo: 777 499 643.