Vzdělávací akce „Přirozená komunikace dětí s živými tvory – kůň jako emoční zrcadlo“.

Rodinná a manželská poradna Karviná srdečně zve pěstounské rodiny na tradiční zážitkovou vzdělávací akci „Přirozená komunikace dětí s živými tvory – kůň jako emoční zrcadlo“.

Kdy: 31. 08. 2019 (sobota) v čase od 08:30 – 12:30 hodin

Kde: Sdružení Chewal, z. s. Bystřice č. p. 1280, 739 95 Bystřice

Co budeme potřebovat: Pohodlné oblečení, pevnou obuv, pláštěnku, pamlsky pro koníky (mrkvičku, jablíčka), dobrou náladu.

Co znamená, když kůň dělá tohle či tamto? Co nám tím vlastně říká? Vypravíme se za koníky do stáje sdružení Chewal, z. s. Bystřice a zkusíme porozumět tomu, co nám poví v koňské řeči a společně si je pohladíme.

Vzdělávací akce je zaměřena na podporu vazeb přijatého dítěte a pěstounů, vzájemnou spolupráci a podporu sounáležitosti v rodině. Prostřednictvím kontaktu se zvířetem je podporována citová výchova dítěte a pozitivní utváření vztahu dítěte k živé přírodě. Kontakt s koňmi přispívá k celkové psychohygieně pěstounské rodiny.

Vstup je možný pouze s doprovodem dospělé osoby. Děkujeme za pochopení a prosíme o závazné přihlášení účasti z důvodu omezené kapacity účastníků svým klíčovým pracovnicím a to nejpozději do 15. 08. 2019.

Pozvánku najdete ZDE.

Těší se na vás tým Rodinné a manželské poradny Karviná.