Výběrové řízení na pracovní pozici SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK pro pobočku v Ostravě

Centrum psychologické pomoci, p. o. vypisuje výběrové řízení na volnou pracovní pozici SOCIÁLNÍHO PRACOVNÍKA pro pobočku v Ostravě.

Místo výkonu práce: Poradna pro náhradní rodinnou péči Ostrava, Hornická 2806/84,702 00 Moravská Ostrava.
Nástup: nejpozději od 1. 5. 2020.
Pracovní úvazek: plný, 40 hodin/ týden.
Náplň práce: pracovní činnost obsahuje mj. sociálně-právní a sociálně terapeutickou činnost v pěstounských rodinách, odborné sociální poradenství.

Požadujeme: minimálně Vyšší odborné vzdělání zaměřené na sociální práci, alespoň 3 roky odborné praxe.
Dále požadujeme: Trestní bezúhonnost, osobnostní zralost, odpovědnost, komunikační dovednosti, samostatnost, flexibilitu, předpoklady pro týmovou práci, ochotu vzdělávat se, znalost práce s PC, řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme: Práci na plný pracovní úvazek v příjemném kolektivu, pružnou pracovní dobu, sick days, příspěvek na stravování. Po zapracování osobní příplatek a mimořádné odměny.
Plat: Platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č. 2 a Vnitřního platového předpisu, platová třída 10., přesná výše platu dle započitatelné praxe od 26 070,- do 35 820,- Kč.
Nabízená pracovní pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo OZP.

Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte do 16. 2. 2020 na e-mail: tomeczkova@cepp.cz. S případnými dotazy se obracejte na tel. číslo: 777 499 643.