Industriální „Dolní oblast“ hostila Den pěstounství

V sobotu 18. 11. 2017 se v Dolní oblasti Vítkovice konal první Den pěstounství, který pořádal Moravskoslezský kraj.

Kromě vstupu zdarma do Velkého a Malého světa techniky byl díky zainteresovaným doprovázejícím organizacím pro všechny návštěvníky na tento den připraven pestrý doprovodný program. Právě ten pro Vás na stánku Centra psychologické pomoci zajistil tým našich kolegyň, které stánek Centra psychologické pomoci brzy ráno vyzdobily výkresy dětí z našich doprovázených rodin. Katka Niklová se dopoledne postarala o workshop v bubnování, Monika Durajová, Miluše Keclíková a Tonička Kratochvílová v dopolední části dne zajistily odborné poradenství a výtvarné dílničky pro děti.

Odpoledne je pak vystřídaly pracovnice z pobočky v Novém Jičíně, Ilona Gacíková s Petrou Doubkovou spolu s ostravským tandemem v malování na obličej – Marcelou Kopřivovou a Blankou Blatoňovou. Organzačně akci za CPP zaštítila Radka Švejnohová.

Během dopoledního i odpoledního programu se u našeho stánku tvořila fronta, děvčata se nezastavila. Za stále usměvavé tváře a hezkou atmosféru na stánku kolegyním děkujeme!

Akce se u pěstounů těšila velkému zájmu a my můžeme už nyní naznačit, že Den pěstounství s pořadovým číslem dvě se již začíná připravovat.

 

 

 

 

Foto: Radka Švejnohová

Text: Radka Švejnohová